AVITENG announces CLOUD SOLUTIONS for media

AVITENG announces CLOUD SOLUTIONS for media
14 Nisan 2020 15:13 | 4655 View 15:13
BROADCAST & FILM


BULUT VE HİBRİT MEDYA ÇÖZÜMLERİYLE UZAKTAN ERİŞİMİNİZİ VE OPERASYONUNUZU KOLAYLAŞTIRIN! Medya kuruluşları, içerik üreticileri ve yayıncılar, gelişmiş ve modern bulut teknoloji çözümleriyle operasyonlarını kolaylaştırıyor> Bugün bulut teknolojileri, operasyonu çok daha kısa sürede başlatmak ya da sistemi geçici bir süre kullanmak için çoğunlukla OpEx maliyet yönteminde yazılım çözümlerini kullanmamızı ya da birbiriyle entegre çalıştırmamızı sağlıyor

BULUT VE HİBRİT MEDYA ÇÖZÜMLERİYLE UZAKTAN ERİŞİMİNİZİ VE OPERASYONUNUZU KOLAYLAŞTIRIN!


Medya kuruluşları, içerik üreticileri ve yayıncılar, gelişmiş ve modern bulut teknoloji çözümleriyle operasyonlarını kolaylaştırıyor.

Bugün bulut teknolojileri, operasyonu çok daha kısa sürede başlatmak ya da sistemi geçici bir süre kullanmak için çoğunlukla OpEx maliyet yönteminde yazılım çözümlerini kullanmamızı ya da birbiriyle entegre çalıştırmamızı sağlıyor.

AVITENG BULUT ÇÖZÜMLERİ

DÜNYANIN EN HIZLI BULUT VİDEO KURGU VE YAYIN PLATFORMU
İnternet tarayıcıda çalışan tek profesyonel ve gelişmiş video düzenleyicisi. Zahmetsizce uzaktan kurgunuzu yaparak içerik kalitesini ve verimliliği sağlayın. 

Birden fazla ortama (kendi prodüksiyon sisteminize, sosyal medyaya veya diğer platformlara) kolayca klip oluşturulması için içeriğinize hızlı erişim sağlar.

Lokal sisteminize bulut erişimi ile hem ingest ediliyor olan hem de arşivinizdeki varlıklarınızı kullanarak içeriklerinizin buluta aktarılmasına gerek duymadan hızlıca operasyonel devamlılığı sağlayın. Daha fazla bilgi için tıklayın!
 

CLOUD PLAYOUT!


100% bulut tabanlı platform ve hepsi bir arada yazılım servisleriyle televizyon kanalınızı hemen devreye alın. Yayın planlama, ingest, MAM, playout, arşiv, canlı kaynakları izleyebilme ve EPG dahil tüm yazılım modül ve  fonksiyonlarıyla lineer kanalınızı dilediğiniz süre yayında tutun. Ya da isterseniz mevcut kanalınıza yedeklilik sağlayın.
Daha fazla bilgi için tıklayın.


HIZLI CLOUD STORAGE!


Benzer rakiplerinden daha hızlı ve beşte bir fiyatla "Hot Cloud Storage"! Gizli ek ücret veya API talep maliyetleri istemez.  Yüksek güvenilirlik, felaket sonrası kurtarma, arşivleme gibi geniş kapsamlı veri depolama ihtiyaçlarını karşılıyor. TB başına aylık sadece $6 USD+KDV ile düşük maliyet ve basit bir fiyatlama sunuyor. Ücretsiz deneyin!
Daha fazla bilgi için tıklayın.

 

CLOUD MATRIX ROUTER!

Kameralar, encoder'lar, mobil cihazlar, drone'lar gibi "stream" üretebilen kaynaklarınızdan aynı anda sınırsız canlı yayın alıp bunları hem uzaktan görüntüleyin hem de geleneksel yayın sistemleri dahil dilediğiniz platforma yönlendirin. Daha fazla bilgi için tıklayın.


CANLI YAYIN BAĞLANTILARI!

QUICKLINK STUDIO hibrit sistem ile mobil cihaz veya bilgisayarınıza uygulama yüklemeden muhabir, uzman ve konuklarınızın canlı yayın bağlantısını konumlarından bağımsız olarak düşük gecikmeli ve çift yönlü ses ve görüntü aktarımıyla sağlayın. Daha fazla bilgi için tıklayın.

 

CLOUD MAM! UZAKTAN KURGU!

Kendi alanınızdaki ve buluttaki varlıklarınıza veya arşivinize düşük çözünürlüklü (proxy) kopyaları ile ulaşarak bunları kullanmasını ve yönetmenizi sağlar. Türünün en iyisi entegrasyonlarıyla yerelde veya bulutta eksiksiz entegre medya iş akışları oluşturur. Küçük bir sistemden en büyük kuruluşlara kadar tüm ihtiyaçları karşılamak üzere tasarlanmış bir yapıda ölçeklenebilir.
Daha fazla bilgi için tıklayın.


UZAKTAN ONAY, VERSİYONLAMA

İstediğiniz kişiden ve istediğiniz yerde geri bildirimleri, "Frame accurate" yorumları ve onayları alın. Operasyonunuzu hızlandırın! Kurgu operatörü nerede olursa olsun çalışmalarını mükemmel bir hızda bulut ortamına yükleyerek basit bir şekilde onaydan geçirmek için izlenebilmesini, hatta görüntünün üzerine not düşülebilmesini ve versiyonlamayı mümkün kılan benzersiz bir çözüm.
Daha fazla bilgi için tıklayın.

NEDEN BULUT?

Erişim! Kullanıcılarınızın sisteme kolayca bağlanmasını sağlayın.

Devreye alma hızı! Operasyona geçmek için beklemeyin. Sermaye harcamayın.

Değer kaybı yerine inovasyon! Zaman içinde değer kaybeden donanım ve sistemleri kullanmak yerine en modern teknolojileri ve yeni gelişmeleri alanında lider çözümlerle sağlayın.

Ölçeklenebilirlik! Kullandıkça ödeyin. Sadece ihtiyacınız olduğunda genişlemeye gidin. Böylece gereksiz kapasite için ödeme yapmanız gerekmez.

Genel giderleri en aza indirin! Kurulum ve bakım maliyetlerinizi minimize edin.

Felaket yönetimi! Doğal veya insan kaynaklı bir felaketten sonra hayatî teknoloji altyapısının ve varlıkların kaybolmasını ya da zarar görmesini engelleyin. Devamlılık sağlayın.


TÜM BULUT VE HİBRİT ÇÖZÜMLER İÇİN AVITENG'E DANIŞIN.